Author: r***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Спасибо большое очень дочке понравилось
Färg: Brun
Storlek: En-Storlek
Price: 35kr
| Composition | 100% Polyester |
| Function | Clean |
| Type | Headband |
| Batteries Required | No Battery |
| Color | Brown |
| Batteries Included | No |
| Bredd | 14 cm |
| Längd | 20 cm |
| Höjd | 5 cm |
| SKU | sb251207191981162346 |
Author: r***m
Date:
Review: Спасибо большое очень дочке понравилось
Färg: Brun
Storlek: En-Storlek
Author: f***i
Date:
Review: Está genias, suave y perfecto
Färg: Brun
Storlek: En-Storlek
Author: e***z
Date:
Review: un 10 m encanta muy útil la verdaddd
Färg: Brun
Storlek: En-Storlek
Author: C***G
Date:
Review: Me encanta volvería a comprarlo!!!
Färg: Brun
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.